خانه / مقالات رپورتاژ / درج رپورتاژ در انجمن ها با اتوریتی بالا

درج رپورتاژ در انجمن ها با اتوریتی بالا

درج رپورتاژ در انجمن ها با اتوریتی بالا

نکته : همیشه خرید رپورتاژ راه حل مناسبی نیست چون هزینه هایی دارد !!!

رپورتاژ در انجمن ها یکی از راه های رایگان و در عین حال ضروری برای معرفی کسب و کار و خدمات شما می باشد. چرا که انجمن ها بدلیل فعالیت ها زیاد و بروز رسانی های مستمر دارای رتبه خوبی در الکسا میباشند.

معمولا هر انجمنی کاربران زیاد و منحصر بفردی دارد بطوریکه اعتماد کامل به ان دارد و شما با انتشار رپورتاژ خود در این وبسایت ها میتوانید ضمن اینکه کلمات کلیدی خود را در محتوای رپورتاژ وارد کرده و ارزش لینک فالو مندرج را افزایش دهید با معرفی برند خود کمک به برندینگ کسب و کار خود نموده و فروش خود را افزایش می دهید .

انجمن های زیادی در ایران وجود دارد که اتوریتی دار بوده و درج رپورتاژ در انجمن ها بسیار راحت میباشد. علاوه بر این در بخش ” درباره ما ” ساین و امضا ” میتوانید باعث ارتقا کلمات کلیدی هدف خود در گوگل بشوید.

ما در این قسمت چند انجمن را معرفی خواهیم کرد که امکان درج رپورتاژ در انجمن ها را فراهم میکند.

سایت اول نی نی سایت میباشد این وبسایت در زمینه ارائه اموزش های مفید  و کاربردی در زمینه بچه داری ، همسرداری و موارد بارداری فعالیت میکند یکی از امکانات جالب این سایت بخش گفتگو discussion وبسایت میباشد که شما میتوانید ضمن فعالیت در این انجمن بک لینک و رپورتاژ خود را درج نمایید.

برای ثبت رپورتاژ در انجمن نی نی سایت موارد زیر ضروری میباشد که بدانیم:

 

درج رپورتاژ در انجمن نی نی سایت

سایت و انجمن نی نی سایت دارای پیچ اتوریتی ۴۶ و دامین اتوریتی ۴۰ میباشد که از ۷۱ روت دامین بک لینک گرفته و ۴۵ هزار بک لینک در این تعداد سایت را دارد :

نقاط قوت سایت نی نی سایت :

دارای دامین اتوریتی ۴۰ میباشد همانطور که در مقالات قبل اشاره شد یکی از شرایط لازم برای درج رپورتاژ داشتن دامین اتوریتی قوی میباشد.

دارای رتبه الکسای خوب ، این سایت بسیار پربازدید میباشد و ثبت رپورتاژ در وبسایتی با این ترافیک بالا علاوه بر کمک به سئوی سایت می تواند بصورت مستقیم محصول و خدمات شما را به هزاران کاربر سایت نیز معرفی کند.

نقاط ضعف سایت نی نی سایت :

اسپم اسکو spam score این سایت بالا بوده و ۶ از هفده میباشد هر چقدر این عدد بالاتر باشد ریسک لینک گذاشتن در این جور سایت ها افزایش می باید و باید با احتیاط عمل کرد.

الکسا انجمن نی نی سایت

همانطور که در عکس مشاهده می کنیم الکسای سایت نی نی سایت در دنیا ۱۶۶۲ و در ایران ۲۴ میباشد و این نشان دهنده صدها هزار بازدید روزانه این سایت و انجمن میباشد بنابراین مکان مناسبی برای درج رپورتاژ آگهی میباشد.


درج رپورتاژ در انجمن دانلود ها :

دانلود ها یکی از قدیمیترین سایت های بازی و نرم افزارهای تحت ویندوز در ایران میباشد که از سالیان دراز در زمینه تولید محتوا برای ایرانیان فعالیت دارد این سایت با راه اندازی انجمن خود بسیاری از کاربران خود را در سایت ماندگار کرده است بدلیل داشتن رتبه الکسای خوب و همچنین ترافیک بالا و داشتن اتوریتی بالا یکی از انجمن های مفید برای درج رپورتاژ می باشد.

درج رپورتاژ در انجمن دانلود ها

همانطور که مشاهده می کنید این سایت دارای دامین اتوریتی ۴۰ و پیچ اتوریتی ۴۱ میباشد و حدود ۱۷۰۰۰۰ بک لینک دارد .بنابراین درج رپورتاژ در این انجمن میتواند بسیار مفید برای ارتقا کلمه کلیدی باشد

نقاط قوت درج رپورتاژ در انجمن دانلود ها :

دارای دامین اتوریتی بالا domain authority 42

دارای رتبه الکسای خوب

نقاط ضعف انجمن دانلود ها :

دارای اسپم اسکور نسبتا بالا ۵ میباشد . spam score 5

الکسای دانلودها

همانطور که مشاهد می کنید این انجمن دارای الکسای جهانی ۳ هزار و ۷۰ ایران میباشد بنابراین دارای الکسای خوبی بوده و ترافیک بسیار بالایی دارد و از سایت های معتبر برای گرفتن بک لینک و افزایش پیچ اتوریتی و ارتقا سایت در گوگل میباشد.

 

درباره ی rezareportaj

همچنین ببینید

لینک سازی در وبلاگ ها با توجه به دامین اتوریتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی