خانه / مقالات رپورتاژ / رپوتاژ در گوگل با دامین اتوریتی ۱۰۰

رپوتاژ در گوگل با دامین اتوریتی ۱۰۰

رپورتاژ در گوگل با دامین اتوریتی  ۱۰۰

رپورتاژ در گوگل یک راه بسیار عالی برای بالا اوردن محتوا و معرفی کسب و کار و خدمات شما در گوگل می باشد چرا که این سایت از دامین اتوریتی بسیار بالایی بهره می برد.

برای موفقیت در کسب و کار و افزایش پیچ اتوریتی و دامین اتوریتی و ارتقا کلمه کلیدی خود نیاز هست از تی ال دی ها ی مختلف رپورتاژ دریافت گردد حال بعضی مواقع این با خرید رپورتاژ از وبسایتی معتبر امکان پذیر است و گاهی پیدا کردن منابع خوب و معتبر !!!ما در مقاله ی ” درج رپورتاژ در انجمن ها ” شما را با یکی از منابع خوب برای ثبت رپورتاژ آگهی اشنا کرده بودیم حالا :

تجزیه و تحلیل ثبت رپورتاژ در گوگل :

 

رپورتاژ در گوگل

همانطور که در اطلاعات دریافتی از سایت موزرنک مشاهده می کنیم وبسایت گوگل دارای دامین اتوریتی ۱۰۰ می باشد و پیچ اتوریتی ۹۵ را داراست ضمن اینکه با اسپم کور پایین و تعداد  ۷۰۹ هزار بک لینک دارای بیشترین تاثیر برای درج رپورتاژ آگهی شما میباشد.

حال رتبه الکسای سایت گوگل را در میاوریم :

الکسای گوگل

همانطور که در تصویر مشاهده می کنیم رتبه الکسای جهانی و ایالات متحده گوگل ۱ می باشد و این غول رسانه ای دنیا بیش از ۹۰ درصد ترافیک دنیا را هدایت میکند.  درج رپورتاژ در گوگل بدون شک از اساسی ترین  کارهای لازم می باشد.

گاهی ادعا می شود که رپورتاژ در گوگل و گرفتن لینک از آن فایده ندارد چون لینک های گرفته شده در موز رنک ثبت نشده و تاثیری ندارد در حالیکه این ادعا بسیار غلط می باشد چرا که اولا موتور جستجوگر گوگل ربطی به موز ندارد و عدم درج لینک شما در سایت موز دلیلی بر عدم تاثیر از ناحیه گوگل ندارد ثانیا با مدرک اثبات می کنیم که اخیرا این بک لینک ها در موز رنک ثبت هم میشوند .

همانطور که در عکس می بینید در لینک های ثبت شده برای سایت یکی از مشتریان بک لینک های دریافتی از سایت گوگل نیز لحاظ شده است و بنابرین رپورتاژ در گوگل بدلیل داشتن دامین اتوریتی بسیار بالا توصیه اکید میشود.


رپورتاژ گرفتن از چه سایت هایی مفید است؟

۱.خرید رپورتاژ از سایت هایی با اعتبار بالا در نزد گوگل باعث افزایش اثر گذاری رپورتاژ میشود.

۲.اتوریتی بالای ۴۰ در یک وبسایت ، فالو بودن لینک ها ، دائمی بودن مدت زمان لینک از عوامل تاثیر گذار رپورتاژ آگهی میباشد.

۳.همواره دریافت لینک از وب سایت های معتبر با اتوریتی بالا یکی از عوامل موثر در بهبود رتبه سایت در نزد گوگل بوده است .بطوریکه طبق پژوهش های انجام گرفته بک لینک بعد از تولید محتوای سبز و قبل از الگوریتم رنک برین از عوامل خیلی موثر در سئو میباشد.

۴.سایت هایی با دامین اتوریتی بالااسپم کور پایینپیچ اتوریتی بالا  – دارای ترافیک مناسب برای رپورتاژ مناسب میباشد.

۵.خرید رپورتاژ آگهی از سایتی با دامین اتوریتی ۵۰ بمراتب تاثیر بیشتری در ارتقا سایت شما نسبت به خرید رپورتاژی از دو وبسایت ۳۰ خواهد داشت.

۶.اگر سایت دارای محتوای با کیفیتی باشد و اصول سئو در آن رعایت شده باشد ولی لینک با کیفیتی دریافت نکرده باشد باید برای خرید رپورتاژ در وبسایت هایی با دامین اتوریتی بالا و پیچ اتوریتی بالا اقدام نمائید.

طبق اصول یاد شده ثبت رپورتاژ در گوگل به دلیل فوق لازم و ضروری است.


آموزش ساخت سایت و درج رپورتاژ در گوگل :

به سایت گوگل رفته و کی ورد google site را جستجو کرده و وارد لینک site.google.com  میشوید سپس وارد اکانت جیمیل خود وارد شده و گزینه create site را زده و یک صفحه با نام انتخابی برای خود ایجاد کنید .

رپورتاژ در گوگل

رپورتاژ در گوگل

درباره ی rezareportaj

همچنین ببینید

لینک سازی در وبلاگ ها با توجه به دامین اتوریتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی