خانه / مقالات رپورتاژ / رپورتاژ در وبلاگ blogsky با اعتبار بالا

رپورتاژ در وبلاگ blogsky با اعتبار بالا

رپورتاژ در وبلاگ blogsky با اعتبار بالا

قبلا در مورد رپورتاژ در گوگل و رپورتاژ در انجمن ها صحبت هایی کرده بودیم که در مواردی می توانند جایگذین خرید رپورتاژ شوند . در امر رپورتاژ آگهی این مورد ضروری هست که هر چقدر بتوانید از دامنه های مختلف با ای پی ها مختلف لینک بگیرید می تواند برای شما تاثیر فراوانی داشته باشد پس بنابراین سایت های وبلاگ دهی بخاطر تاثیری که از بابت اطلاع رسانی و غیر تجاری بودن از گوگل گرفته اند از بهترین روش ها برای رپورتاژ آگهی و ارتقا کلمه کلیدی در گوگل برخوردار می باشند.

برای رپورتاژ در وبلاگ blogsky (بلاگ اسکای ) دانستن موارد زیر ضروری می باشد:

 رپورتاژ در وبلاگ blogsky

اطلاعاتی که از سایت موز بدست اوردیم نشان می دهد که این سیستم وبلاگ دهی چقدر با کیفیت بوده و مناسب می باشد . دامین اتوریتی این سایت ۶۰ در صد می باشد . در مقالات قبلی اشاره کرده بودیم که گرفتن رپورتاژ آگهی از سایتی با دامین اتوریتی ۵۰ به بالا به مراتب ارزشش بیشتر از چند سایت با دامین اتوریتی پایین میباشد.

پیچ اتوریتی این سایت ۵۰ درصد می باشد که نشان دهنده لینک هایی است که از وبسایت های مختلف به این دامنه داده شده است که از ۳۸ روت دامنه تعداد ۸۷۰ لینک توانسته بگیرد .

اسپم اسکور spam score صفر از هفده نیز نشان دهنده اسپم نبودن و ریسک نداشتن رپورتاژ در وبلاگ blogsky می باشد.

بنابراین سایت یک رپورتاژ ، برای ثبت رپورتاژ در وبلاگ blogsky  شما را توصیه میکند .


ثبت رپورتاژ در بلاگ اسکای

اطلاعات بدست امده از سایت ulrate نشان می دهد که بلاگ اسکای دارای ۷ میلیون ایندکس در گوگل می باشد و این نشان می دهد که این سیستم دارای تعداد محتوای بالا در تعداد زیادی وبلاگ هست بنابراین ثبت رپورتاژ در وبلاگ blogsky می تواند منجر به افزایش رنک و رتبه در گوگل شود به دلیل اعتبار بالا!

رپورتاژ در blogsky

ای پی این سیستم وبلاگ دهی برای کشور آمریکا بوده و نشان دهنده پینگ بالا و قدرت ایندکس این سیستم نیز می باشد . در بحث لینک بیلدینگ یکی از عوامل گرفتن لینک از آی پی های مختلف می باشد و با توجه به دامنه دات کام این سایت ، یکی از موارد بسیار ضروری داشتن یک وبلاگ در این سایت می باشد.

نمودار بالا نشان دهنده وضعیت لینک های بلاگ اسکای می باشد .همانطور که مشاهده می کنید در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ دارای بیشترین لینک ارجاعی بوده و در ماه های اخیر که اپریل ۲۰۱۷ می باشد حدود ۷۰۰ لینک ارجاعی داشته هست. در بحث پیدان کردن دامنه های معتبر برای ثبت لینک این مورد باید مورد دقت باشد که سیر لینک های ارجاعی بصورت دائمی مستمر و صعودی باشد.

با توجه به اطلاعات بالا توصیه می شود که برای ارتقا کلمه کلیدی خود در گوگل و معرفی برند خود حتما رپورتاژ در وبلاگ blogsky یادتان نرود!!!


ترفند ها و اسرار رپورتاژ در وبلاگ blogsky :

اگر میخواهید در کلمه کلیدی ” افزایش چاقی صورت ” در گوگل رتبه بگیرید .

یک وبلاگ در بلاگ اسکای ایجاد کنید سپس عنوان و دیسکریپشن سایت را براساس کلمه خود ایجاد کنید که در اینجا همان چاقی صورت می باشد.

سپس برای آن وبلاگ محتوا ایجاد کنید.

قسمتی از محتوایی که در سایت هدف دارید را برش داده و در وبلاگ خود past کنید و سپس این مطلب را به مطلب اصلی خود با انکور تکست ارجاع دهید.

در اخر برای هر رپورتار در وبلاگ blogsky لینک بلدینگ کنید تا قدرت این این رپورتاژ افزایش پیدا کرده و در کلمه کلیدی هدف تاثیر بیشتری بگذارد.

آیا می دانستید؟ رپورتاژ در وبلاگ blogsky از ضروریات سئو و لینک بیلدینگ می باشد؟


اسرار رپورتاژ آگهی و ثبت رپورتاژ در وبلاگ blogsky :

– در سئوی سایت بک لینک یک فاکتور مهم بوده و هست ولی با این تفاوت که بک لینکی ارزش دارد که در محتوا باشد نه در سایدبار بنابراین در سئوی جدید خرید رپورتاژ کار ساز است.

– فرمول افزایش رتبه کلمه کلیدی وبسایت بشرح زیر است:

تولید محتوای سبزدرج رپورتاژ اگهی در وبسایت با دامین اتوریتی بالا و پیچ اتوریتی بالا و داشتن ترافیک.

رپورتاژ خبری نوعی آگهی – گزارش – خبر و مقاله ای هست که به معرفی برندی خاص و یا یک شرکت یا یک مطلبی میپردازد.

رپورتاژ آگهی در وبسایت هایی با اتوریتی و ایندکس بالا باعث رتبه گرفتن هایپر لینک های شما شده و تاثیر بسزایی در ارتقا سایت در نزد گوگل را دارد.

– کاربران امروزی بیش از آنکه به تبلیغات بنری و کلیکی و متنی توجه کنند به محتوای نوشته شده خبری توجه میکنند هر سایتی کاربران و مخاطبان خاصی دارد که به ان سایت اعتماد میکنند.

– در نوشتن یک رپورتاژ آگهی مناسب باید نکات مفید  و کاربردی از محصول خود را ارائه دهیم و این باید بصورت غیر مستقیم باشد.

– در نوشتن یک رپورتاژ آگهی موفق باید تبلیغات مخفی و بارز باشد بطوریکه بصورت زیرکانه خدمات و محصولات را در قالب خبر ارائه دهیم.


مقالات معتبر مرتبط :

رپورتاژ در scoop

رپورتاژ در web 2.0

درباره ی rezareportaj

همچنین ببینید

لینک سازی در وبلاگ ها با توجه به دامین اتوریتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی