خانه / مقالات رپورتاژ / رپورتاژ در وبلاگ rozblog رزبلاگ با دامین اتوریتی بالا

رپورتاژ در وبلاگ rozblog رزبلاگ با دامین اتوریتی بالا

رپورتاژ در وبلاگ rozblog رزبلاگ با دامین اتوریتی بالا:

کاربران محترم سایت یک رپورتاژ ، ما در نوشته های قبلی راجع به رپورتاژ در وبلاگ blogsky و سیستم سایت ساز گوگل و رپورتاژ در گوگل توضیحات مبسوطی داده بودیم.

در مقاله امروز راجب رزبلاگ صحبت خواهیم کرد.

فرمول مهم لینک سازی و بالا اوردن کلمه کلیدی هدف از طریق رپورتاژ رایگان یا از طریق خرید رپورتاژ بصورت زیر می باشد.

۱- گرفتن رپورتاژ از سایت هایی با دامین اتوریتی بالا: برای درج رپورتاژ خود در وبلاگ ها باید به این نکته توجه داشته باشید که دامین اتوریتی سیستم وبلاگ دهی بالا باشد.چون اعتبار دامین بالا به وبلاگ انتقال پیدا خواهد و پیچ اتوریتش افزایش خواهد یافت بنابراین با ثبت لینک خود در وبلاگی که ساخته اید رتبه خواهد گرفت و این تاثیر در کلمه کلیدی شما اعمال خواهد شد.

۲- گرفتن رپورتاژ از سایت های با آی پی های مختلف  : این مورد نیز جای بحث هست در بحث لینک بیلدینگ و روش های لینک سازی سئوکاران به یکی از فاکتورهای مهمی که توجه می کنند گرفتن لینک از ای پی های مختلف می باشد .بنابراین بهتر است به جای گرفتن ۴ لینک از ۴ وبلاگ بلاگ اسکای و رپورتاژ در وبلاگ blogsky – دو عدد از بلاگ اسکای و و دو عدد از رزبلاگ بگیرید تا تاثیر ای پی های مختلف نیز اعمال شود در پروسه در لینک بیلدینگ شما!!

۳-گرفتن رپورتاژ از سایت هایی با الکسای خوب  : شاید بگید که این کار چه سودی دارد؟مگر رتبه الکسا در رتبه گرفتن کلمه کلیدی تزریق شده تاثیر دارد؟ طبق مطالعاتی که انجام گرفته گرفتن لینک از سایتی که در همان کلمه کلیدی هدف در گوگل دارای رتبه می باشد .مفیدتر از گرفتن لینکی از سایت هایی هست که رتبه ای ندارند.

مثال : گرفتن یک لینک در زمینه ” چاقی صورت ” از وبسایتی که در این کلمه در صفحه اول گوگل می باشد بسیار بسیار تاثیرگذار است.

۴- گرفتن رپورتاژ از وبسایت هایی با اسپم اسکور پایین : گرچه اسپم اسکور یک معیار در سایت موز می باشد. و در گوگل رسمی نشده است اما نباید از تاثیر بد اسپم اسکورها غافل شد. اسپم اسکور رابطه مستقیمی با ریسک ثبت لینک دارد.بدین شکل که اگر اسپم اسکور سایتی از ۷ به بالا باشد ثبت لینک در این سایت خطرناک تر از سایتی است که اسپم اسکور زیر ۳ دارد .و این اسپم بودن سایت به شما نیز انتقال پیدا میکند و برای کلمات کلیدی هدف شما بسیار خطرناک است.

۵- کم بودن تعداد لینک های خروجی در رپورتاژ آگهی بسیار مهم می باشد.بطور معمول سئو کاران و پژوهشگران حوزه سئو تاکید می کنند که هر چقدر تعداد لینک های خروجی از یک وبسایتی کم باشد ارزش لینک های ان سایت بالاتر رفته و تاثیر بیشتری در ارتقا کلمات کلیدی هدف دارد.

۶- گرفتن رپورتاژ از وبسایت هایی با قدرت ایندکس بالا این امکان را فراهم میکند که مطالب تزریق شده و در نتیجه لینک های موجود بهتر در گوگل  و خزنده های جستجوگر رتبه بگیرند.


دامین اتوریتی بالا سایت رزبلاگ و گرفتن رپورتاژ در وبلاگ rozblog :

رپورتاژ در وبلاگ rozblog

با توجه به اطلاعات دریافتی از سایت موز رنک به این نتیجه می رسیم که سایت رزبلاگ با داشتن دامین اتوریتی بالا (domain authority 61 ) سایت مهم است برای گرفتن رپورتاژ ! ما قبلا در مورد اهمیت گرفتن لینک از سایتایی با دامین اتوریتی های بالا ۴۰ صحبت کرده بودیم.بنابراین ثبت رپورتاژ در وبلاگ rozblog یکی از راه های ضروری برای افزایش رنک سایت هدف و بالا اوردن کلمه کلیدی در گوگل می باشد.

اسپم اسکور صفر از هفده سایت رزبلاگ نیز نشاندهنده ثبت لینک بدون ریسک در این وبلاگ دهی می باشد.بنابراین اگر اصول لینک سازی و ثبت رپورتاژ در وبلاگ rozblog را رعایت کرده باشید .هیچ ضرری از این سایت برای سئوی سایت هدف شما نخواهد بود.


بررسی آی پی سایت رزبلاگ برای درج رپورتاژ در وبلاگ های ساخته شده!

رپورتاژ در وبلاگ rozblog

ip سایت رزبلاگ برای ایران می باشد . و یک ای پی منحصر به فرد می باشد.ای پی های ایرانی برای سایت های ایرانی (فارسی ) تاثیر بیشتری نسبت به ای پی های غیر ایرانی دارد.گرچه ما به تنوعی از ای پی ها و تی ال دی های مختلف برای لینک سازی طبیعی نیاز داریم.اما نباید از تاثیر ای پی ایرانی برای رتبه گرفتن سایت فارسی در گوگل فارسی غافل شد!!!

همچنین ای پی های ایران بدلیل اینکه سرور هایشان از داخل کشور تامین می شود .با اینترانت رایگان در دسترس عموم هستند.

با توجه به اینکه ما به تنوعی از ای پی ها برای لینک سازی نیازمندیم .برای درج رپورتاژ خود در وبلاگ rozblog اقدام نمایید.


بررسی لینک های خروجی وبلاگ ها قبل اقدام به درج رپورتاژ در وبلاگ rozblog

بسیاری از سیستم های وبلاگ دهی مختلف برای کسب درامد بک لینک های زیادی را وبلاگ ها نشان می دهند ولی این کار باعث میشود که اسپم اسکور سایت بالا رفته و ارزش لینک ها کم شود .

رپورتاژ در وبلاگ rozblog به دلیل اینکه هیچ لینک خروجی بجز یک عدد تبلیغات گوشه ای که دارد هیچ گونه لینک خروجی را در وبلاگ قرار نمی دهد اگر از قالب های اماده خود رزبلاگ استفاده کنید لینک خروجی همون یک عدد می باشد.اما گر از قالب های سایت های ارائه قالب استفاده کنید در سورس قالب چند لینک خروجی تبلیغاتی قرار میدهند که شما میتوانید آنها را حذف کنید.

رپورتاژ در وبلاگ

همانطور که در تصویر می بینید تنها لینک خروجی که رزبلاگ در وبلاگ ها قرار میدهد یک عدد می باشد .

اما یک سیستم وبلاگ دهی دیگر را بررسی میکنیم.

بک لینک و رپورتاژ

در تصویر بالا مشاهده می کنید که یک سیستم وبلاگدهی دیگر بیشتر از ۲۰ لینک در تمامی وبلاگ ها ثبت میکند.بنابراین زمانی که شما در همچین سیستم های وبلاگ می سازید تا کمکی برای سایت هدف شما باشد .اینکار در همچین سیستم وبلاگدهی تاثیر کمتری دارد نسبت به وبلاگی که در رزبلاگ می سازید.

سایت یک رپورتاژ ، توصیه میکند برای برندینگ و کسب و کار خود و افزایش رتبه کلمه کلیدی هدف خود اقدام به ساخت و درج رپورتاژ در وبلاگ rozblog نمائید.


اسرار نوشتن رپورتاژ در وبلاگ rozblog :

یک وبلاگ همراستا در کلمات کلیدی هدف خود بسازید.

مطالب مختلف و مرتبط با کلمه هدف در وبلاگ قرار دهید.

سپس تیکه ای از متن سایت هدف خود را در وبلاگ ساخته شده قرار دهید.

در پایان هر رپروتاژ لینک سایت هدف خود را با انکور تکست به سایت و صفحه هدف خود ارجاع دهید.

در متن رپورتاژ حداکثر ۵ لینک قرار دهید.تا تاثیر و ارزش لینک ها از بین نرود.

در پایان برای رپورتاژ ایجاد شده خود نیز لینک سازی کنید تا ارزش این رپورتاژ بالا رود.چرا که هر چقدر پیچ اتوریتی این رپورتاژ بالا باشد تاثیر بیشتری در کلمه کلیدی هدف دارد.


بک لینک هار ارجاعی برای سایت رزبلاگ

بک لینک هار ارجاعی رزبلاگ

همانطور که اطلاعات سایت majestic در اختیار ما قرار میدهد .پروسه گرفتن بک لینک رزبلاگ نرمال بوده و حتی در سیر صعودی هم قرار گرفته است.

با توجه به موارد بالا سایت یک رپورتاژ ، توصیه میکند در اولین فرصت اقدام به ساخت و درج رپورتاژ در وبلاگ rozblog نمائید.

درباره ی rezareportaj

همچنین ببینید

لینک سازی در وبلاگ ها با توجه به دامین اتوریتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی