خانه / مقالات رپورتاژ / رپورتاژ در وبلاگ بیان با اتوریتی ۵۶

رپورتاژ در وبلاگ بیان با اتوریتی ۵۶

رپورتاژ در وبلاگ بیان با اتوریتی بالا

ما در مقالات گذشته راجب رپورتاژ در وبلاگ های مختلف بحث کرده بودیم که از لینک های زیر می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید :

رپورتاژ در وبلاگ blogsky

رپورتاژ در وبلاگ rozblog

خرید رپورتاژ آگهی در بسیاری از موارد یکی از راه های تضمینی و سریع برای افزایش سئوی سایت هدف و افزایش رنک کلمات کلیدی می باشد چرا که معمولا این سایت ها با اتوریتی بالایی که دارند .بسیار سریع به محض ایندکس در گوگل تاثیر خود را بر کلمات کلیدی سایت هدف می گذارند.

طبق تحقیقاتی که سئوکاران در مورد شیوه های لینک سازی کرده اند .رپورتاژ در سایت هایی با دامین اتوریتی بالای ۵۰ به مراتب تاثیر بیشتری از رپورتاژ در وبسایت هایی هست که دارای اتوریتی کمتر از ۳۰ می باشند. رپورتاژ در سایت هایی که بصورت پست محتوای شما را نشر می دهند انتقال اعتبار دامین اتوریتی بهتر از انتشار رپورتاژ در ساب دامین همین سایت ها با همین دامین اتوریتی می باشد.

بنابراین ما زمانیکه پیشنهاد میکنیم در سایت های وبلاگ دهی ، رپورتاژ تزریق کنید منکر تاثیر بسزای سایت هایی نیستیم که با دامین اتوریتی بالا رپورتاژ شما را با دریافت اندک وجهی قرار می دهند.

بلاگ بیان نیز بدلیل اینکه دارای قدرت ایندکس بالایی در گوگل می باشد همواره مورد تاکید سئوکاران برای لینک سازی و انتشار رپورتاژ در وبلاگ بیان بوده است.


تجزیه و تحلیل قبل از اقدام به انتشار رپورتاژ در وبلاگ بیان :

 انتشار رپورتاژ در وبلاگ بیان

براساس اطلاعاتی که از سایت موز دریافت کرده ایم .این سایت با دامین اتوریتی ۵۶ یکی از سایت های مهم برای رپورتاژ آگهی می باشد .چرا که هر چقدر دامین اتوریتی سایتی بالا باشد .صفحه سریعتر اتوریتی گرفته و این اتوریتی به سایت شما نیز انتقال می یابد.

پیچ اتوریتی سایت بلاگدهی بیان نیز ۶۳ می باشد که نشان می دهد این سایت از تعداد بالای سایت که حدود ۲۶۷ عدد می باشد ۶۳ هزار بک لینک دریافت کرده است که در شصت روز اخیر ۱۰۰۰ عدد به این تعداد اضافه شده است.

اسپم اسکور spam score سایت نیز ۵ از هفده می باشد .که فعلا خطرناک نیست. معمولا اگر از سایت هایی که مزرعه لینک هستند یا از تعداد بالای سایت بی کیفیت لینک گرفته شود اسپم اسکور سایت بالا می رود که وقتی از ۸ رد بشود این عدد سایت موز انرا به شکل قرمز یعنی خطرناک نشان می دهد.

با توجه به اطلاعاتی که از سایت موز دریافت کرده ایم .پیشنهاد سایت یک رپورتاژ ایجاد و انتشار رپورتاژ در وبلاگ بیان می باشد.


بررسی ای پی برای انتشار رپورتاژ در وبلاگ بیان blog.ir :

رپورتاژ در بیان

با بررسی ای پی سرور سایت بیان در میابیم که از کشور ایران میزبانی میشود .بنابراین ip بلاگ بیان منحصر به فرد بوده و نشان دهنده قدرت تاثیر گذاری زیادی در گوگل فارسی میباشد.شما با نشر رپورتاژ در وبلاگ بیان در واقع میتوانید .کلمه کلیدی هدف خود را سریعتر در گوگل ارتقا دهید.


اسرار ساخت و درچ رپورتاژ در وبلاگ بیان:

با توجه به اینکه با یک ایمیل در وبلاگ بیان میتوانید دو عدد وبلاگ بسازید .حتما دو وبلاگ داشته باشید.

بر اساس کلمه کلیدی هدف خود که در میخواهید در گوگل رتبه بگیرید .وبلاگ خود را در گوگل بسازید .

مثلا اگر میخواهید در کلمه ” چاقی صورت ” در گوگل رتبه داشته باشید .وبلاگ شما نیز باید دارای تایتل و دیسکریپشن با همین کیورد و کیوردهای مرتبط داشته باشد.و چگالی کلمه چاقی صورت در کلیت وبلاگ به سمت این کلمه کلیدی باشد.

سپس قسمتی از محتوای سایت خود را که میخواهید در گوگل بالا بیاید و حاوی کلمه کلیدی هدف هست در وبلاگ بیان منتشر کنید.

بعد از انتشار مطلب خود در وبلاگ ، برای ان لینک سازی کنید تا در پیچ اتوریتی ان بالا رود و هر چقدر این پیچ اتوریتی بالاتر باشد .تاثیر بیشتری برای ارتقا کلمه کلیدی هایپر لینک شده در داخل متن رپورتاژ میگذارد.

نکته : اگر دنبال ساخت تعداد زیاد وبلاگ در بیان برای رپورتاژ در وبلاگ هستید.لازمه هست تعداد ایمیل داشته باشید که میتوانید از سایت های ایمیل موقت نیز برای ساخت وبلاگ خود استفاده کنید.

نکته : در سئوی جدید ۲۰۱۷ رپورتاژ گرفتن از سایت های گوگل محور دارای اهمیت زیادی برای تاثیر بر افزایش رنک سایت هدف دارد.بنابراین تولید محتوا برای این وبلاگ ها را فراموش نکنید حتی اگر ماهی یکبار!

با توجه به موارد بالا اقدام به ساخت و درج رپورتاژ در وبلاگ بیان نمایید.


وبلاگ های دارای اتوریتی در سیستم وبلاگدهی بیان :

برای داشتن وبلاگی قوی برای نشر رپورتاژ در وبلاگ بیان باید برای آن لینکسازی کرد تا اتوریتیش افزایش یابد.

ما در اینجا تعدادی از وبلاگ های بیان که دارای اتوریتی بالا هستند را معرفی میکنیم.

bayan.blog.ir

pap.blog.ir

letter4u.blog.ir

و …


اسراری رپورتاژ آگهی که قبل از درج رپورتاژ در وبلاگ بیان که لازم است بدانید:

رپورتاژ آگهی متنی می باشد که در ساختار آن کلمات کلیدی هدف دارای لینک های فالو هستند.

– بر خلاف بک لینک ، ماندگاری رپورتاژهای آگهی و تاثیر آن دائمی هست.

– برخلاف خرید بک لینک که زماندار است یک رپورتاژ خبری و آگهی به مدت دائمی و همیشگی در وبسایت میماند.

– همواره دریافت لینک از وب سایت های معتبر با اتوریتی بالا یکی از عوامل موثر در بهبود رتبه سایت در نزد گوگل بوده است .بطوریکه طبق پژوهش های انجام گرفته بک لینک بعد از تولید محتوای سبز و قبل از الگوریتم رنک برین از عوامل خیلی موثر در سئو میباشد.

۳  لینک فالو در محتوای رپورتاژ خبری منباسب میباشد و باید دقت کنید که تقسیم بندی این لینک ها باید به این شکل باشد که یک لینک برای صفحه اصلی ایجاد گردد و دو لینک باقیمانده برای صفخات داخلی باشد.

رپورتاژ آگهی موثرترین روش برای ارتقا وبسایت و سئوی off page شناخته میشود و تمامی وبمستران و سئوکاران برای بهبود رتبه در وبسایت خود به رپورتاژ آگهی متوسل میشوند.

– چون در رپورتاژ آگهی کلمات کلیدی با انکورتکست در وبسایت معتبری درج میشود و باعث انتقال اعتبار وبسایت و در نتیجه سئوی سایت میشود.

رپورتاژ آگهی در وبسایت هایی با اتوریتی و ایندکس بالا باعث رتبه گرفتن هایپر لینک های شما شده و تاثیر بسزایی در ارتقا سایت در نزد گوگل را دارد.


بررسی لینک های ارجاعی قبل اقدام به درج رپورتاژ در وبلاگ بیان :

رپورتاژ در وبلاگ بیان

با توجه به اطلاعاتی که از سایت majestic دریافت کرده ایم لینک سازی سایت بیان بصورت نرمال می باشد.

تعداد لینک های ارجاعی به سایت بیان در ماه های اخبر در حدود ۱۰۰۰ عدد می باشد.

بنابراین با توجه به اینکه لینک سازی این سایت حالت نرمالی دارد.سایت خوبی برای رپورتاژ در وبلاگ های آن می باشد.

 

درباره ی rezareportaj

همچنین ببینید

لینک سازی در وبلاگ ها با توجه به دامین اتوریتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی