خانه / مقالات رپورتاژ / آموزش روش های لینک بیلدینگ برای ارتقاء کلمه کلیدی

آموزش روش های لینک بیلدینگ برای ارتقاء کلمه کلیدی

آموزش روش های لینک بیلدینگ برای ارتقاء کلمه کلیدی :

لینک بیلدینگ linkbuilding به معنای لینک سازی می باشد.اگر شما صاحب سایتی هستید که محتوا تولید می کنید ولی در نتایج گوگل دیده نمی شوید نیاز هست برای سایت خود لینک سازی کنید.

روش های مختلفی برای لینک سازی وجود دارد از جمله رپورتاژ آگهی .که یقینا رپورتاژ آگهی بهترین نوع لینک بیلدینگ برای هر وبسایتی می باشد چرا که در نزد گوگل لینکی که از محتوا برای شما گرفته شود ارزش بیشتری نسبت لینکی هایی هست که در امضاء ، کامنت و لینک پروفایل قرار میگیرد.

ما در مقالات قبلی به انواع روش لینک بیلدینگ اشاره کرده ایم که شما میتوانید آنها را بخوانید :

رپورتاژ در گوگل رپورتاژ در فیسبوکساخت لینک در یوتیوب و ساخت بک لینک در vimeo

در این مقاله به روش های مختلف لینک بیلدینگ اشاره خواهیم کرد:


روش های لینک بیلدینگ – اموزش ساخت لینک در انجمن ها

در انجمن ها به راحتی شما میتوانید لینک با انکر تکست خود را قرار دهید . معمولا به دو طریق می توان در انجمن ها لینک سازی کرد اولی گذاشتن لینک خود با انکر تکست در بخش امضای انجمن ها می باشد . و دومی نوشتن یک محتوا در انجمن و قرار دادن کلمه کلیدی در داخل متن می باشد که همان رپورتاژ آگهی می باشد.بنابراین روش دوم که نوشتن رپورتاژ می باشد .تاثیر بهتری دارد.

یکی از انجمن سازهای معروف VBULLETIN می باشد .که شما میتوانید در ان لینک خود را قرار دهید.کافیست کد زیر را در گوگل سرچ کنید تا به منبع عظیمی از انجمن هایی که با این انجمن ساز بوجود امده اند دسترسی داشته باشید.

“powered by vbulletin “

در سایت های و فروم های ایرانی هم میتوانید با کد زیر به انجمن هایی دسترسی پیدا کنید که امکان ثبت لینک را به شما میدهند توجه فرمایید که بخش intitle برای این هست که لینک شما برای همگان قابل رویت باشد بدون لوگین شدن!

” نمایش مشخصات”  :site:.ir inurl:forum intitle

اگر میخواهید در فروم های دانشگاهی و دولتی لینک بسازید باید کد زیر را در گوگل سرچ نمایید.

powered by vbulletin  inurl:forum site:.edu

روش های لینک بیلدینگ در انجمن ها

انجمن ساز مشهور دیگری که با ان میتوانید به منبع سایت های با پلتفرم فروم برای لینک سازی دسترسی داشته باشید phpBB می باشد.

inurl:memberlist.php?mode=viewprofile &u

intitle:”viewing profile

در روش های لینک بیلدینگ ، ساخت لینک در انجمن ها را یاد گرفتید .باید توجه داشته باشید که در سایتایی لینک بسازید که دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایینی داشته باشند.


روش های لینک بیلدینگ – اموزش ساخت لینک در وبلاگ ها :

ما در سری مطالب قبلی در مورد ساخت لینک از طریق رپورتاژ در وبلاگ blogskyرپورتاژ در وبلاگ rozblogرپورتاژ در وبلاگ بیان – و … توضیحاتی ارائه کرده بودیم.

اما همانطور که میدانید ثبت لینک در سایت های دانشگاهیedu از اهمین بسیار بالایی برخوردار است .بنابراین شما با استفاده از کد زیر میتوانید به لیست سایتایی دسترسی پیدا کنید که در بخش کامنت لینک خود را قرار دهید.

inurl:blog “post a comment” site:.edu

inurl:blog “post a comment” site:.gov

روش های لینک بیلدینگ در وبلاگ ها

در روش های لینک بیلدینگ ، ساخت لینک در وبلاگ ها را یاد گرفتید .باید توجه داشته باشید که در سایتایی لینک بسازید که دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایینی داشته باشند.


روش های لینک بیلدینگ – نرم افزار rss reader

شما با استفاده از نرم افزار های ار اس اس لینک بسازید.بعنوان مثال در سایت زیر لاگین کرده :

inoreader.com

سپس وبلاگ های مربوطه را افزوده و در انتها کامنت بگذارید.


روش های لینک بیلدینگ – ساخت لینک از طریق ارسال محتوای مهمان

شما با استفاده از محتوای مهمان میتوانید لینک دریافت کنید به دلیل اینکه این نوع محتوا شبیه رپورتاژ آگهی می باشد لینک هایی که دریافت میگردد بسیار با کیفیت بوده و تاثیر فراوانی در ازتقا کلمه کلیدی هدف دارد.

مثلا میخواهید در سایت خارجی با موضوع sport لینک بسازید.

sport “guest blogger

sport “guest post

sport “submit guest article

در سایت های ایرانی هم با جستجوی کد زیر میتوانید به لیست سایتایی دسترسی پیدا کنید که امکان گذاشتن لینک را برای شما فراهم میکنند.

“پست مهمان ”  “ارسال مقاله”  ارسال خبر “

در روش های لینک بیلدینگ ، ساخت لینک با استفاده از پست مهمان را یاد گرفتید .باید توجه داشته باشید که در سایتایی لینک بسازید که دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایینی داشته باشند.


روش های لینک بیلدینگ – ساخت لینک با استفاده از دایرکتوری ها

دایرکتورها سایت هایی هستند که لینک شما را در طبقه بندی های مختلف به نمایش میگذارند یکی از سایت های دایرکتوری معروف ایرانی سایت پیوندها می باشد .

اما برای اینکه به سایت های دایرکتوری دسترسی داشته باشید کافیست تیکه کد زیر را در گوگل سرچ نمایید.

inurl:/addurl.php “directory

روش های لینک بیلدینگ در دایرکتوریها

در روش های لینک بیلدینگ ، ساخت لینک با استفاده از دایرکتوری ها را یاد گرفتید .باید توجه داشته باشید که در سایتایی لینک بسازید که دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایینی داشته باشند.


روش های لینک بیلدینگ – ساخت لینک با استفاده از wiki

سایت های ویکی کاربر محور بوده و شما در ازای مطلبی که به این سایت ها قرار میدهید میتوانید یک منبع را هم برای ان معرفی کنید.معروفترین سایت ویکی ، سایت ویکی پدیا می باشد ولی به دلیل اینکه این سایت دارای ادیتورهای زیادی می باشد زمانیکه بار اول شما لینکی را قرار دهید متوجه شده و انرا حذف میکند.

بنابراین برای سایت بک لینک در ویکی پدیا باید در حدود ۵ ماه محتوا اضافه کنید  ویرایش کنید تا به ادیتورهای مورد اعتماد ویکی پدیا تبدیل شوید و پس از ان میتوانید لینک های خود را نیز قرار دهید.

برای پیدا کردن سایت های ویکی پدیا کافیست کد زیر را در گوگل سرچ کنید:

inurl:index.php?title=main-page


روش های لینک بیلدینگ – ساخت لینک در اینفوگرافی ها

در این روش شما ابتدا یک اینفوگرافی برای خود میسازید سپس انرا در سایت های اینفوگرافی اپلود میکنید که در قسمت دیسکریپشن یا about میتوانید یک لینک را هم برای ان ثبت کنید.
infographicjournal.com
nfogfx.com
omginfographics.com
visual.ly
flowingdata.com
visualising.org
fastcompany.com
coolinfographics.com
styleandflow.com
dailyinfographic.com
chartporn.org
infosthetics.com
infographicsshowcase.com

در روش های لینک بیلدینگ ، ساخت لینک در سایتهای اینفوگرافی  را یاد گرفتید .باید توجه داشته باشید که در سایتایی لینک بسازید که دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایینی داشته باشند.


روش های لینک بیلدینگ – ساخت لینک در بوکمارک ها

سایتای بوک مارک بدلیل اینکه سایت های سوشیال ( اجتماعی ) می باشند لینک هایی که از این طریق دریافت میشود دارای ارزش و اعتبار بالایی نیز می باشد.

twitter.com

pinterest.com

linkedin.com

stumbleupon.com

delicious.com

digg.com

reddit.com

slashdot.com

newsvine.com

scoop.it

 

در روش های لینک بیلدینگ ، ساخت لینک در سایتهای social bookmarking را یاد گرفتید .باید توجه داشته باشید که در سایتایی لینک بسازید که دامین اتوریتی بالا و اسپم اسکور پایینی داشته باشند.

درباره ی rezareportaj

همچنین ببینید

لینک سازی در وبلاگ ها با توجه به دامین اتوریتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی