خانه / کسب درآمد از اینترنت / کسب درآمد از اینترنت با ساخت سایت فیلم

کسب درآمد از اینترنت با ساخت سایت فیلم

کسب درآمد از اینترنت با ساخت سایت فیلم :

 

سایت های فیلم پرطرفدارترین سایت های ایرانی هستند. و یکی از انواع سایت های پردرآمد نیز محسوب میشوند .برای ایجاد سایت فیلم و کسب درآمد از آن باید بسیار سخت تلاش نمود.

کسب درآمد از اینترنت روش ها و انواع مختلفی دارد .که سایت های فیلم بدلیل بازدید روزانه زیاد تر امکان درامد پایدارتر را فراهم میسازند.

کسب درآمد از اینترنت با ساخت سایت فیلم یکی از بهترین روش هایی است که در حال حاضر بسیاری از کاربران از آن استفاده میکنند.

روش های کسب درآمد از سایت فیلم به چه شکل میباشد؟

۱.کسب درامد با استفاده از بنر تبلیغاتی !

وقتی شما یک سایت فیلم پربازدید راه اندازی کردید بهترین روش کسب درآمد از این سایت قراردادن بنرهای تبلیغاتی دیگران میباشد.بطوریکه عده ای سراغ شما خواهند آمد و بنر خود را بصورت ماهیانه و سالانه در سایت شما قرار خواهند داد .و شما بسته به موقعیت بنر و همچنین موقعیت سایت خود از ماهی ۵۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان فقط از یک بنر درآمد خواهید داشت.

همچنین اگر کسی سراغ شما نیامد نگران نباشید ((: چرا که شما میتوانید در سایت های تبلیغات کلیکی ثبت نام کرده و بنرهای موجود را انتخاب و در سایت خود قرار دهید.

بیایید یک ضرب و تقسیم ساده کنیم ((:

اگر سایت شما روزانه ۵۰ هزار بازدید داشته باشد و شما بنری را قرار دهید که در ازای کلیک هر کاربر بروی آن ۲۰۰ تومان درآمد کسب میکنید درصورتیکه فقط ۱۰۰۰ نفر روی آن کلیک کنند شما ۲۰۰ هزارتومان درآمد خواهید داشت ((:

۲.کسب درآمد با استفاده از بک لینک و تبلیغات متنی !

بله درست متوجه شدید لینک هایی که در گوشه های سایت ها قرار دارند هم برای ادمین های آن سایت پول هنگفتی میسازند! فقط کافیست اتوریتی سایت خود را بالا ببرید در اینصورت متوجه خواهید شد که این لینک های کوچولو ((: که در گوشه ی سایت ها قرار میدهید چقدر درامد برای شما خواهند آورد .

اگر اتوریتی سای شما ۴۰ باشد و بازدید روزانه خوبی هم داشته باشید.و برای قرار دادن هر لینک در سایتتان فقط ۵۰ هزارتومان ماهیانه بگیرید .در صورتیکه ۱۰ لینک بتوانید قرار دهید .سایت شما ماهیانه ۵۰۰ هزارتومان فقط از ثبت لینک های کوچولو ((: درآمد خواهد داشت !

۳.کسب درآمد با استفاده از پذیرش رپورتاژ خبری !

ممکن است سایت شما بسیار پر بازدید باشد و همچنین دامین اتوریتی ان بالا باشد.در اینصورت سیل بزرگی از صاحبان کسب و کار به شما رجوع خواهند کرد و متقاضی خرید یک پست از سایت شما در ازای پرداخت وجه خواهند شد.

فروش زپوزتاژ آگهی بسیار درامد زاست و مدل خوبی است که صاحبان بسیاری از مشاغل بدنبال آن میباشند.

اگر اتوریتی سایت شما عالی باشد.و شما هر رپورتاژ آگهی را فقط ۵۰ هزار تومان تعیین کنید و روزانه فقط یک رپورتاژ در سایت شما ثبت بشود شما در ماه ۱۵۰۰ هزار تومان درآمد خواهید داشت و آنهم درآمد فوق العاده ((:

۴.کسب درآمد با استفاده از پاپ آپ

پاپ آپ همان سایت هایی هستند که بصورت ناگهانی و بی دلیل باز میشوند و شما را برنده یک ساعت مچی میکنند ((: ایا دقت کرده اید که همین پاپ آپ ها بسیار برای صاحبان سایت درآمد دارند؟

اگر میانگین هر پاپ آپ را ۴ تومان در نظر بگیرید و سایت فیلم شما با ۵۰ هزار بازدید کننده روزانه ! با ضرب و تقسیم ساده متوجه میشوید که شما ۲۰۰ هزار تومان در عرض فقط یک روز کاسب خواهید شد .((:

۵.کسب درآمد با استفاده از سایت های کوتاه کننده لینک !

بله درست متوجه شده اید! وقتی شما لینکی به خارج از سایت دارید! میتوانید با استفاده از کوتاه کننده های لینک درامد فوق العاده ای به جیب بزنید فقط کافیست در این سایت ها ثبت نام نمایید و لینک های خارج از سایت خود را در آن کوتاه کنید.

اگر روزانه ۱۰۰۰ نفر از لینک های کوتاه شما استفاده کنند. و هر لینک ۸ تومان باشد شما در روز ۸ هزار تومان درآمد خواهید داشت.

۶. کسب درآمد با استفاده از دوبله فیلم های خارجی !

یکی از نقاط شعف بسیاری از سایت های فیلم و سریال اینست که فیلم ها زیرنویس هستند و دوبله فارسی نشده اند اگر شما بتوانید این فیلم ها را دوبله کنید و در سایت خودتان با مبلغ کمی به فروش برسانید .مطمئنا درامد فوق العاده ای خواهید داشت.

اگر روزانه ۱۰۰ نفر فیلم دوبله شده شما را با قیمت فقط ۳ هزار تومان خرید کنند شما در روز میتوانید ۶۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشید.

۷. کسب درآمد از فروش شیلتر شکن ! ((:

به هر حال سایت های فیلم طعمه خوبی برای کاربرانی هستند که به دنبال اینترنتی ازاد میباشند و اگر شما بتوانید نمایندگی شیلتر شکنرا داشته باشید و ان را در سایت خود به کاربرانتان بفروشید درامد خوبی خواهید داشت.

اگر بتوانید ماهیانه ۲۰۰ کاربر ثابت نماینده فیلتر شکن داشته باشید و به ازای هر کدام ۵۰۰۰ تومان درامد داشته باشید . شما در ماه از طریق فروش آن میتوانید ۱ میلیون تومان درآمد کسب کنید .کاربرانی که هر کدام ماهیانه آنرا تمدید خواهند کرد.

درآمد سایت فیلم بسیار بسیار بالاست بطوریکه از ۵ میلیون تا ۳۰ میلیون تومان برای آن براورد شده است ! ((:

 

نمونه از درآمد های احتمالی سایت های فیلم را مورد بررسی قرار دادیم ((:

کسب درآمد از اینترنت
کسب درآمد از اینترنت

address name :film2movie.co

alexa : 51 iran

visitor : 300 000

سایت فیلم تو مووی با الکسای ایران و بازدید روزانه ۳۰۰ هزار اولینی سایتی است که مورد مطالعه واقع شده است. این سایت ۷ جایگاه برای تبلیغ بنری در سایت خود قرار داده است . اگر تبلیغات کلیکی را فقط در نظر بگیریم و از ایم ۳۰۰ هزار نفر فقط ۲۰۰۰ نفر روزانه بروی بنری کلیک شود درامد این سایت روزانه ۵۰۰ هزارتومان و ماهیانه ۱۵ میلیون تومان براورد میشود ((:

 

 

درباره ی rezareportaj

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی