خانه / کسب درآمد از اینترنت / کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغات کلیکی✅

کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغات کلیکی✅

کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغات کلیکی

 

✅ کسب درآمد از اینترنت با سایت های تبلیغاتی یکی از روش های عالی که بسیاری از کاربران و ادمین های سایت های موفق از آن برای کسب درآمد استفاده میکنند.😊

شما با استفاده از تبلیغات کلیکی میتوانید به درآمد فوق العاده ای برسید .تبلیغات کلیکی در حال حاضر مورد استفاده سایت های برتر ایران و الکسا مورد استفاده قرار میگیرد.یکی از بهترین های سایت های کلیکی در دنیا گوگل ادسنس می باشد که متاسفانه در ایران با محدودیت تحریم مواجهه است.

بنابراین عملا در ایران امکان استفاده از سایت های تیلغات کلیکی ممکن نیست و جایگذین این سایت نمونه های ایرانی مثل صبا ویژه هستن که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت !😊

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی گوگل ادسنس :

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی گوگل ادسنس
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی گوگل ادسنس

امکان استفاده از گوگل ادسنس برای سایت هایی با دامنه دات ای ار عملا ممکن نیست .ضمن اینکه این شرکت تمامی سایت هایی ک محتوای ایرانی دارد و یا اینکه شماره حساب های معرفی شده برای واریز وجه را ایرانی باشد عملا مسدود کرده و درامد حاصله را نمیپردازد. بنابراین برای کسب درامد از این سایت پر بازده و پرسود باید شما یک سایت به زبان دیگر بویژه انگلیسی راه اندازی کنید. و همچنین در کشور های همسایه و یا از طریق دوستان واشنایان خود در کشورهای دیگر یک حساب خارجی را برای سایت معرفی نمایید.😊

گوگل ادسنس بدلیل اینکه به ازای هر کلیک نزدیک به ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان میپردازد بهترین سایت ممکن در این زمینه است . و اگر شما سایتی داشته باشید که روزانه ۲۰۰ نفر روی تبلیغات ادسنس کلیک نمایند شما نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان درامد خواهید داشت. گرچه نحوه محاسبه تبلیغات کلیکی صرفا کلیک نبوده و نرخ خرید  و بازده هم برای ان در نظر گرفته میشود . 😊

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی جایگذین های گوگ ادسنس :

سایت جایگذین مناسبی برای گوگل ادسنس برای ما ایرانی adversal میباشد . که در این سایت میتوانید ثبت نام کرده و شروع به کسب درآمد نمایید.فقط باید توجه داشته باشید که دامنه و مشخصات بانکی معرفی شده همخوانی داشته باشد .ضمن اینکه محتوای بزرگسال و سکس پذیرفته نمیشود و در صورت مشاهده سایت شما مسدود شده و امکان دریافت درامدتان وجود نخواهد داشت ضمن اینکه برای پذیرش سایت باید ۵۰ هزار بازدید در ماه داشته باشد.

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی

ادرس سایت adversal:

adversal.com

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی

سایت خوب و خارجی که به جای گوگل ادسنس نیز میتوانید استفاده نمایید سایت chitika میباشد . که این سایت نیز مانند سایت قبلی بسیار پربازده بوده و در موضوعات خاص مثل پزشکی و بیمه و وام و مسکن تا ۵ دلار برای هر کلیک در نظر گرفته که در امد فوق العاده ای خواهد که شما در ازای فقط یک کلیک بتوانید ۲۰ هزارتومان درامد کسب کنید ((:

chitika.com

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی ای‌نتورک :

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی ای‌نتورک :
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی ای‌نتورک :

سایت ای نتورک بهترین سایت و قدیمترین سایت بومی و شبیه سازی شده گوگل ادسنس برای ایرانی ها میباشد که با استفاده از شماره حساب های رایج در ایران مثل حساب بانکی ملت و کشاورزی و … امکان کسب درامد میلیونی را برای سایت ها فراهم ساخته است.

قیمت هر کلیک در ای نتورک بین ۶۰ تا ۲۴۰ تومان میباشد . چنانچه شما سایتی داشته باشید که روزانه ۱۰۰۰ کلیک بخورد به راحتی میتوانید ۲۴۰ هزارتومان کسب درآمد کنید.

همچنین این سایت علاوه بر تبلیغ کلیکی بر پایه بنری ، روی اپلیکیشن های موبایل نیز بصورت دقیق کار کرده و اگر شما صاحب  اپلیکیشن موبایل نیز میباشید میتوانید تبلیغ خود را انتخاب و در این سایت قرار دهید.

همچنین امکان دیگر سیستم پیشرفته ای نتورک قراردادن تبلیغات کلیکی در درون ویدیئو میباشد. اگر شما بتوانید سایت ویدئویی را راه اندازی کنید میتوانید در ویدئوهای خود این بنرها را قرار دهید.

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی کلیک یاب :

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی کلیک یاب :
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی کلیک یاب

سایت کلیک یاب نیز یکی از سایت خوب و قدیمی و متبر برای کسب درامد از سایت پربازدید شماست .انواع مختلف تبلیغات موبایلی و تبلیغات بنری و تبلیغات متنی و تبلیغات محتوایی را ارایه میدهد که شما میتوانید هر کدام را که علاقمند بودید انتخاب و در سایت خود قرار دهید.

قیمت هر کلیک در بخش وب و وب موبایل ۱۰۰ تومان و در بخش اپلیکیشن ۳۵ تومان  محاسبه خواهد شد.و  درخواست ها در روزهای ۵ و ۶ و ۷ و ۲۰ و ۲۱ و ۲۲ هرماه پرداخت میشوند.

 

clickyab.com

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی صبا ویژن  :

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی صبا ویژن
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی صبا ویژن

سایت صبا ویژن هم یکی از سایت های بسیار بزرگ و معتبر هست بطوریکه مالک و مدیران این سایت مالک سایت های آپارات  ، میهن بلاگ ،کلوپ و لنزور میباشد.این سیستم تبلیغات کلیکی بسیار پربازده میباشد.

در این سایت هم میتوانید برای وب ،ویدئو و اپلیکیشن های موبایلی هم خود کسب درآمد کنید.میزان درامد از این سایت ۱۳۰ تا ۳۵۰ تومان به ازای هر کلیک میباشد.

اگر شما در انتخاب موضوع و همچنین داشتن سایت پربازدید خوب عمل کنید بطوریکه با کلیک هر هزار روی تبلیغات در سایت شما میتوانید ۳۵۰ هزارتومان درامد کسب کنید.

sabavision.com

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی وطن کلیک  :

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی وطن کلیک
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی وطن کلیک

سایت وطن کلیک به ازای هر کلیک برای ادمین سایت درامد میاورد .

بنابر ادعای این سایت :

در صورتی که صاحب یک وب سایت اینترنتی با بازدید مناسب می باشید می توانید به عنوان نمایش دهنده شبکه تبلیغات وطن کلیک در سیستم عضو شده و از سایت خود کسب درآمد نمایید.

برای شروع کار کافی است پس از عضویت سایت های خود را به سیستم معرفی نموده و کد های نمایش بنر تبلیغاتی را در وب سایت خود قرار دهید.

شبکه تبلیغات وطن کلیک به ازای هر هزار نمایش بنر در وب سایت شما تا ۱۲۰۰ ریال و همچنین به ازای  هر کلیک ارسالی از سایت شما مبلغ  ۶۰۰ تا ۱۵۰۰ ریال به عنوان درآمد به شما پرداخت می نماید که این مبلغ برای سایت های دارای رنک بالا  قابل افزایش نیز می باشد.

vatanclick.ir

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی WeClick :

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی WeClick
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی WeClick

سایت WeClick یکی دیگر از سایت های بسیار معروف برای کسب درامد اینترنتی میباشد.بنابر اعلام مدیران این سایت ۷۵ درصد از هزینه هر تبلیغ برای نمایش دهندگان اختصاص داده میشود .یعنی اگر هزینه کلیک بنری ۱۰۰ تومان باشد ۷۵ تومان آن برای صاحب سایت لحاظ خواهد شد.

ضمن اینکه این سایت سستم هوشمند قرار دادن تبلیغ را دارسات بطوریکه براساس کلمه کلیدی موجود در تایتل و دیسکریپشن و … محتوای شما را تشخیص داده و تبلیغ مرتبط با انرا قرار میدهد که در اینصورت امکان خرید بسیار بالا رفته و درآمد شما بسیار افزایش میابد.

ضمن اینکه براساس اعلام مدیران این سایت :

انجام تسویه حساب ها در کمتر از ۲ روز کاری و  حداقل مبلغ قابل پرداخت ۱۰,۰۰۰ تومان می باشد و هیج محدودیتی برای تکرار دفعات درخواست وجه وجود ندارد.

weclick.ir

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی ادز کلیک:

کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی ادز کلیک
کسب درآمد از اینترنت با سایت تبلیغات کلیکی ادز کلیک

سایت اخری ک مورد بررسی قرار میدهیم سایت ادز کلیک میباشد  . که در این سایت نیز براساس هر کلیک صحیح میتوانید بین ۸۵ تا ۱۱۰ تومان درامد کسب کنید.بطوریکه اگر ۱۰۰۰ کلیک صحبح روی بنر شما انجام پذیرد شما میتوانید چیزی در حدود ۱۱۰ هزارتومان درامد کسب کنید.

حداقل موجودی برای تسویه حساب ۱۰.۰۰۰ تومان میباشد.

تسویه حساب ها سه بار در هفته و در روزهای شنبه و دو شنبه و چهار شنبه صورت می گیرد.

adsclick.click

درباره ی rezareportaj

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر ثابت

پشتیبانی