خانه / پکیچ جامع برق و الکترونیک

پکیچ جامع برق و الکترونیک

این پکیچ برای شاگرد اول ها و نوابغ رشته برق و الکترونیک مناسب است

چرا این پکیچ را تهیه کردم؟؟

تمامی دانشجویان و پژوهشگران ارائه یک پزوهش و تحقیق فوق العاده ای را آرزو میکنند،طوری که علاوه بر اینکه بتونند امتیاز  این تحقیق را کامل بدست بیاورند در عین حال یک پزوهش قابل تحسین بین دوستان و استادید خود داشته باشند.

من نیز همیشه دوست داشتم تحقیق های عالی و بی نقصی داشته باشم .اما وقتی به وب سایت های ارایه تحقیق و مقاله و پایان نامه مراجعه میکردم میدیدم باید هر عنوان پژوهش را باید به قیمت ۵ تا ۱۰ هزار تومن تهیه کنم که واقعا براورد کردن آن برای من یکی امکانپذیر نبود.

 

با پرداخت هزینه دو پژوهش هزاران فایل دریافت میکنید!

گاهی پیش میاد که برای انجام یک پژوهش نیاز باشد عناوین دیگری را هم مطالعه کنیم و این نیاز هست که پژوهش های دیگر را هم داشته باشیم تا به پژوهش خود اضافه کنیم.ولی این واقعا غیر منصفانه هست مخصوصا وقتی که موجودی کارتتون مثل کارت من محدودیت دارد من در یک مورد پژوهش دانشگاهیم مجبور شدم بیش از ده فایل به ارزش ۵۰ هزارتومن در یک روز هزینه کنم و واقعا این هزینه برای من خیلی سنگین وناراحت کننده بود .گرچه بعضی سرفصل های مورد نظرم پژوهشم را نیمه کاره رها کردم چون دیگه باید موجودی کارتمو نگه میداشتم تا بتونم غذای فردای سلف سرویس دانشگاهم را رزرو کنم .

با تهیه پکیچ جامع برق و الکترونیک چه چیزایی را خواهم داشت؟

بیاید واضح و رک حرف بزنیم! همه ما نسبت به سایت ها خیلی بی اعتمادیم و واقعا نمیدونیم قرار هست چه چیزی را بعد از پرداخت باید داشته باشیم! من هم خیلی سرم کلاه رفته بابت خرید های اینترنتی ! یکروز یک کتاب در مورد “چگونه در اینترنت سرمان کلاه نرود؟؟” را با پرداخت هزینه تهیه کردم ولی بعد از مدت زمان زیادی بدستم نرسید . اما تصمیم گرفتم تا از محیط پکیچ فیلم تهیه کنم تا خیالتون بابت فایل ها راحت بشود.

 

قیمت محصول کمی زیاد است؟ واقعا ارزشش را دارد؟

 

بله من هم با شما هم عقیده هستم، واقعا پرداخت این هزینه برای یک دانشجو خیلی سنگین هست .شاید مجبور شوید هزینه یک کافی شاپ با دوست دخترتون را برای تهیه این پکیچ کنار بگذارید . اما اگر بجای تهیه این پکیچ یک فایل را به ارزش ۱۰ هزارتومن از سایت دیگر بخرید و بعد از دریافت فایل متوجه شوید که این پژوهش برای شما کم هست نیاز هست چند فایل دیگر را به مبلغ ۱۰ هزارتومن بگیرید؟ دو؟سه؟ یا چهارتا؟

 

بیشتر از ۳۰۰۰ عنوان تحقیق در این پکیچ وجود دارد که ارزش هر فایل ۵ تا تک تومنی میباشد .

 

پکیچ جامع برق واقعا به درد ما پژوهش های ما میخورد؟؟؟

 

صد در صد!!! من خیلی از پژوهش های خودمو از طریق فایل هایی که در اینترنت دانلود میکردم یا میخریدم به سرانجام میرسوندم. گاهی پیش میومد کتابخانه دانشگاه نسخه کتاب مورد نظر منو نداشت و مجبور بودم یک کتاب از اینترنت بخرم.واقعا نگارش یک پژوهش  حرفه ای که بتواند ما را حرفه ای و متخصص در کلاس بین دوستان و اساتید نشان دهد بسیار سخت هست.من همیشه دوست داشتم در کلاس بهترین باشم برای همین سخت تلاش میکردم و از منابع مختلف استفاده میکردم تا ارایه های فوق العاده ای داشته باشم.شاید شما هم مثل من دوست دارید پژوهشتون کامل کامل باشه بطوری که بعد از ارایه اش در کلاس و جلوی دید دوستان و همکلاسی هایتان احساس رضایت را در صورت تک تک آن ها ببینید.

 

واقعا از بین این هزار تحقیق شما ۱۰ مورد را خواهید یافت که واقعا اون چیزی هست که نیاز دارید تا ارایه دهید.پس نگران اثر بخشی انها نباشید.

 

من چگونه میتونم پکیچ جامع برق را تهیه کنم؟

 

شما بعد از پرداخت هزینه بصورت انلاین بلافاصله میتوانید دانلود نمایید.چنانچه بعد از پرداخت نتونستید دانلود کنید به من ایمیل بزنید (mahnia156@gmail.com)  تا در همان لحظه فایل ها را برای شما بفرستم .برای اینکه بدونید چگونه فایل را میتونید تهیه کنید از فرایند خرید تا دانلود برای شما فیلم تهیه کردم که میتونید ببینید.☺️

خبر خوش برای شما که تصمیم گرفتین پکیچ جامع برق را تهیه کنید؟

همراه این محصول برای شما صدها فایل تخصصی برق را هدیه خواهم کرد.این کار را بلافاصله بعد از خرید شما از طریق ایمیل تماس خواهم گرفت و ادرس کانال vip تلگرامی را به شما خواهم داد که هر روز تعداد فایل های این پکیچ را اپدیت و زیاد خواهم کرد.

جهت دانلود روی دکمه زیر کلیک کنید!

100,000 ریال – خرید

آزمون برق

اگر متن بالا را به دقت خواندی پس میتونی به سوالات زیر پاسخ صحیح بدی!
اگر بتونی به سوالات زیر پاسخ درست بدی جزو شاگرد اولا و نوابغ رشتت هستی و این محصول مناسب توست!
و اگر نتونی درست پاسخ بدی این محصول مناسبت نی! :))

تصویر ثابت

پشتیبانی